جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۲:۳۸
سرویس: سیاسی
 |  19/ اردیبهشت/ 1393 - 1:30
  |   نظرات: بدون نظر
285 بازدید

کواکبیان و نوبری با موضوع “سیاست‌خارجه دولت تدبیر و امید” مناظره می‌کنند

دبیر روبط عمومی انجمن اسلامی از برگزاری مناظره “سیاست خارجه دولت تدبیر و امید” با محوریت “توافقنامه ژنو” با حضور کواکبیان و نوبری در این دانشگاه خبرداد.برگزاری مناظره با موضوع  “سیاست خارجه دولت تدبیر و امید” و با محوریت “توافقنامه ژنو” در دانشگاه شهید چمران اهواز خبرداد.

وی افزود: این مناظره با حضور مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب مردم سالاری و  ناصر حیرانی نوبری سفیر سابق ایران در شوروی این دانشگاه برگزار خواهد شد.

دبیر روبط عمومی انجمن اسلامی تصریح کرد: با توجه به نزدیک شدن به پایان توافق اولیه ۶ ماهه و احتمال بالای انعقاد توافق نهایی در روزهای آینده، وجود برخی ابهامات در توافق اولیه و نظرات بسیار متناقض موافقان و مخالفان توافقنامه ژنو خود نشانهٔ عدم شفافیت اذهان عمومی نسبت به این مسئله مهم است.

وی با توجه به نقش خطیر دانشگاه در آگاهی بخشی و مرجعیت فکری جامعه، ایجاد فضای نقد و گفت‌و‌گوی منطقی و آزاد را در محیط دانشگاه، اهم وظایف تشکل‌های دانشجویی بیان کرد: دانشگاه باید از طریق سامان دادن به کرسی‌های آزاد اندیشی  زمینه ساز ایجاد فضای تعامل در جامعه و در ‌‌نهایت رسیدن به دانشگاه اسلامی شود.

دبیر روابط عمومی انجمن اسلامی خاطرنشان کرد: مناظره سیاسی مذکور شنبه (20اردیبهشت) از ساعت 11:20 تا 13:20 در در آمفی تئا‌تر دانشکده اقتصاد و علوم اجتماعی دانشگاه برگزار می‌شود.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp
مدیریت سایت

آخرین دیدگاه ها
logo-samandehi
تبلیغات