سه شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۳:۴۱
سرویس: عمومی, ورزشی
 |  21/ اردیبهشت/ 1393 - 9:10
  |   نظرات: بدون نظر
148 بازدید

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: متاسفانه به وزیر ورزش درست اطلاع‌رسانی نشده است و عنوان کردن این مسائل در رسانه‌ها و عموم، کار شایسته‌ای نیست.

کارلوس کی‌روش در جمع خبرنگاران در خصوص وضعیت تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت: تیم ملی فوتبال ایران حرکت رو به جلو را به جهت کسب موفقیت آغاز کرده است و به همین شکل به کارمان ادامه می‌دهیم و سعی می‌کنیم تمرکز لازم را داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد آخرین وضعیت رقبا افزود: تمامی اطلاعات لازم را در مورد عملکرد تیم‌های همگروهمان در جام جهانی بررسی و دنبال کرده‌ایم و حتی نکات مسابقات باشگاهی آن تیم‌ها را پیگیری کرده‌ایم و آن‌ها را در اختیار بازیکنان قرار داده‌ایم.

لطفا به مسائل حاشیه‌ای نپردازید!

وی در مورد اظهارات وزیر ورزش و جوانان هم تصریح کرد: واقعا دوست ندارم در این مورد صحبت کنم. شما می‌دانید فقط ۳۴ روز به جام جهانی باقی مانده است و بازهم تکرار می‌کنم، واقعا امیدوارم که این‌ آخرین دفعه‌ای باشد که در این مورد صحبت می‌کنیم، زیرا تیم ایران استحقاق این را دارد که در جام جهانی موفق شود، فقط برای آخرین بار این نکته را مطرح می‌کنم و دیگر این مسئله را برای همیشه تمام کنید.

سرمربی فوتبال کشورمان ادامه داد: متاسفانه به وزیر ورزش و جوانان اطلاعات درستی داده نشده است، به همین منظور به وکیلم اعلام می‌کنم که پرونده مرا پیگیری کند و نتیجه را رسما اعلام نماید.

وی بیان کرد: هیچ‌گاه دوست نداشتم به صورت عمومی صحبت کنم، از مسائل مطرح شده توسط من سوءاستفاده کرده‌اند و من می‌گویم اشتباه بوده است و بازهم تکرار می‌کنم راجع به مسائل شخصی خودم در رسانه‌ها صحبتی نمی‌کنم و از وکیلم درخواست می‌کنم که مسائل شخصی من را پیگیری کند.

منافع ملی را ترجیح می‌دهم

کی‌روش اضافه کرد: ما حق نداریم مسائل شخصی را بر مسائل و منافع ملی ترجیح دهیم، به نظر من از همان ابتدا اطلاع‌رسانی اشتباهی صورت گرفته که در حال حاضر قصد من شفاف‌سازی این مسئله است.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان عنوان کرد: ۳ نکته در اینجا قابل بحث است، یکی اینکه در 2 بازی آخر یعنی قطر و کره‌جنوبی ما در شرایط اجبار بازی کردیم، آن هم در آن رطوبت بالا که مجبور بودیم بازی کنیم و دوم اینکه اگر شماره کفش شما ۴۴ باشد و به شما یک کفش با سایز ۳۴ تحویل دهند، آیا می‌توانید حتی راه بروید، چه برسد به اینکه بازی کنید و سوم اینکه با یک دست گرمکن تمرینی اگر صبح تمرین کنید، عصر دیگر نمی‌توانید با‌‌ همان دست گرمکن به تمرین بپردازید، اما ما با یک دست گرمکن ۲۱ روز کار کرده‌ایم و این مناسب نیست.

وی اذعان داشت: من به دلیل اطلاع‌رسانی اشتباه به وزیر ورزش متأسفم و همچنین امروز برای شفاف‌سازی مجبور به ارائه این صحبت‌ها شدم، هم‌اکنون در مقابل شما رسانه‌ای‌ها اعلام می‌کنم اگر پیش این اشخاص بدهی دارم، خودم را پیش خودم و خدای خودم مسئول می‌دانم و در غیر این صورت از وکیلم می‌خواهم مسائل را دنبال کند.

آمادگی حضوری موفق در جام جهانی را داریم

کی‌روش در مورد وضعیت بازیکنان و عملکردشان در سه بازی آخر مرحله مقدماتی جام جهانی گفت: البته فکر می‌کنم شما نتایج را دیدید، ما توانستیم با همت بازیکنان خط دفاعی و تهاجمی و همچنین دروازه‌بان گلی دریافت نکنیم و گل هم بزنیم و به عنوان تیم اول صعود کنیم و آماده‌ایم که بازهم در جام جهانی موفق باشیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد اهداف اردوهای تیم ملی و خروجی بازیکنان تاکید کرد: اردوی آفریقای جنوبی و اتریش، حضور مقتدرانه در رقابت‌ها و ارائه ۴ بازی تدارکاتی با حضور همه بازیکنان هدفی جز موفقیت تیم ملی به دنبال ندارد و ما با ۲۸ بازیکن به اردو می‌رویم و ۲ بازیکن نیز به این جمع اضافه می‌کنیم و اما در نهایت با ۲۳ بازیکن راهی برزیل خواهیم شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم که تیم ملی فوتبال کشورمان بتواند در برزیل سربلند و با ارائه بازی‌های خوب اعتبار فوتبال ایران در آسیا و جهان را ثابت کند.

از این به بعد هر کس که تیم ملی را اذیت کند من به او نیجریه‌ای می‌گویم

کی روش در بخشی دیگر از صحبت های خود گفت: از این به بعد هر کس که تیم ملی را اذیت کند من به او نیجریه‌ای می‌گویم.

وی ادامه داد: نمی‌خواهم من مشکلی برای تیم ملی باشم.

کارلوس کی‌روش درباره تمرین تیم ملی امروز گفت: تمرین امروز فوق‌العاده بود و تعهد و انگیزه که در بازیکنانم هست، عالی است.

وی در مورد صحبت‌های وزیر ورزش افزود: من در این باره به همه چیز اشاره کردم و دیگر نمی‌خواهم در این مورد حرفی بزنم و اگر کسی چیزی می‌خواهد بشنود رئیس فدراسیون فوتبال اینجاست و از او بپرسید.

 

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان ادامه داد: من می‌دانم 34 روز تا بازی با نیجریه زمان داریم و این بازی، بازی مهمی خواهد بود و به نظر من تمام جام جهانی برای ما بازی با نیجریه است و هر کس در این راه آماده سازی تیم ملی برای ما ایجاد مزاحمت کند، من به او نیجریه‌ای می‌گویم.

وی در پایان گفت: دیگر بیشتر از این نمی‌خواهم صحبت کنم و فقط باید بگویم که نمی‌خواهم مشکل تیم ملی باشم.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp
مدیریت سایت

محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.

آخرین دیدگاه ها
logo-samandehi
تبلیغات