دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۴:۵۴
 |  27/ اردیبهشت/ 1399 - 10:36
  |   نظرات: بدون نظر
144 بازدید
عضو شورای شهر بفروئیه؛

چوب حراج به تنها سرمایه ماندگار بفروئیه نزنید!

فائزه خاکزار؛ واگذاری معدن شن و ماسه ولیعصر(عج)، چوب حراج زدن بر تنها سرمایه ماندگار مردم بفروئیه است.

به گزارش پایگاه خبری بفرو، فائزه خاکزار عضو شورای شهر بفروئیه، با انتشار پیامی در فضای مجازی و همچنین در مصاحبه با پایگاه خبری بفرو از واگذاری معدن شن و ماسه ولیعصر (عج) بفروئیه در آینده خبر داد.

متن پیام فائزه خاکزار، عضو شورای شهر بفروئیه؛
با عرض سلام و ادب خدمت همشهریان عزیز و مردم فهیم شهر بفروییه و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات؛
مدتی است که در شورای اسلامی شهر بفروئیه زمزمه‌هایی بابت فروش حسب السهم معدن شن و ماسه ولیعصر در اولویت کار قرارگرفته است، چند هفته پیش با مخالفت اینجانب با فروش معدن موضوع خاتمه یافت مجدد چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ که طی پیامی ریاست شورا خواستار جلسه‌ای فوق‌العاده شدند.
باز در این جلسه به جای پیگیری مطالبات شهرداری و احیای تنها منبع درآمد پایدار شهرداری بفروئیه بحث فروش معدن مطرح گردید.
بنده به همراه سید رحمان موسوی مخالفت خود را اعلام کردیم اما آقایان جمال احمدی، محمد احمدی و سعید علیزاده موافق با فروش بودند. در این شرایط مخالفت بنده هیچ منفعتی نداشته و به مانند قبل نمی‌تواند جلوی کاری که انجام آن به‌جز ضرر منفعتی برای شهر نداشته را بگیرد مردم عزیز بفروئیه اگر دلسوز شهر خود هستید و به بفروئیه ای آباد برای فرزندانتان فکر می‌کنید خواهشمندم با احساس مطالبه گری به عنوان یک شهروند و عضوی از جامعه به پا خیزید و مطالبه گر باشید.
علی‌رغم اینکه بنده تا این لحظه تمام انرژی و وقت خود را گذاشته‌ام تا از حقوقات شهر و مردمی که وکالت خود را به من سپرده‌اند و خدمت به مردم را انجام وظیفه میدانم لذا در شرایط به وجود آمده از شما همه مردم شریف شهر بفروئیه تقاضا دارم که بنده را همراهی نمایید تا هرچه به خیر و صلاح مردم عزیزمان هست ختم به خیر گردد.
ایستادگی بنده در برابر چند تن دیگر هیچ ثمری نخواهد داشت.
بر خود لازم و واجب دانستم تا کل ماجرای امشب را به صورت شفاف به عرض شما عزیزان برسانم در ضمن لازم به ذکر است که جلسه امشب رسمیت نداشته چون با حضور سه نفر از اعضا جلسه تشکیل‌شده است که در پایان جلسه آقای موسوی و بنده حضور یافتیم که قبل از حضور ما سه نفر صورت‌جلسه به امضای سه نفر از اعضا رسیده بود.
باشد که در پیشگاه خداوند متعال مدیون شما عزیزان نبوده و حقی از کسی ضایع نگردد
در ضمن تنها سرمایه ماندگار شهر بفروئیه همین معدن می‌باشد که به جای احیای آن اعضای محترم شورا چوب حراج بر آن زده‌اند.
نماینده منتخب مردم شهر بفروئیه، فائزه خاکزار بفروئی
۱۳۹۹/۰۲/۲۵


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp
مدیریت سایت

آخرین دیدگاه ها
logo-samandehi
تبلیغات