سه شنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۶:۲۶
سرویس: سیاسی, عمومی
 |  2/ خرداد/ 1393 - 11:14
  |   نظرات: بدون نظر
248 بازدید

پدافند هوایی در عملیات بیت‌المقدس با احداث 3 سایت موشکی منطقه نبرد را برای دشمن ناامن کرد

جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) گفت: پدافند هوایی درعملیات غرور آفرین بیت‌المقدس با احداث سه سایت موشکی به نام‌های بدر، خیبر و تبوک و ایجاد سایت های متعدد توپخانه‌ای آسمان منطقه نبرد را برای دشمن ناامن کردند.

به مناسبت سوم خرداد ماه سالروز آزاد سازی خرمشهر مراسم صبحگاه مشترک قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) با حضور امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد جانشین فرمانده این قرارگاه برگزار شد.
سرتیپ صباحی فرد در این مراسم ضمن تسلیت به مناسبت شهادت امام موسی کاظم (ع) و تبریک به مناسبت حماسه آزادسازی خرمشهر و عید مبعث گفت: ما امروز افتخار می کنیم که کارکنان غیور پدافند با غیرت دوشادوش دیگر همرزمان خود در عملیات بیت المقدس حضور داشتند و نقش به سزایی در این روز بزرگ ایفا نمودند.

امیر صباحی فرد در ادامه با اشاره به نقش پدافند هوایی در عملیات بیت المقدس افزود: پدافند هوایی در این عملیات غرور آفرین با احداث سه سایت موشکی به نام های بدر، خیبر و تبوک و ایجاد سایت های متعدد توپخانه ای آسمان منطقه نبرد را برای دشمن نا امن کردند و منافقان تمام تلاششان را کردند تا این سایت ها را از بین ببرند که به یاری خداوند موفق به این کار نشدند.

وی در ادامه افزود: ارتباط راداری این سایت‌ها با یکدیگر و تبادل اطلاعات به موقع میان این سایت‌ها از ابتکارات کارکنان پدافندی در آن زمان حساس و بحرانی بود و مجموعه پدافند هوایی ارتش در این عملیات با تقدیم 31 شهید و 28 مجروح و ایجاد بررسی هوایی برای نیروهای عمل کننده و همچنین هدایت صحیح پرواز های هجومی و پدافندی به سمت اهداف مورد نظر نقش خود را در این عملیات به خوبی به انجام رساند.

امیر صباحی فرد در پایان تصریح کرد: امروز کارکنان ولایتمدار پدافند هوای با بهره‌گیری از تجارب ارزنده در دوران دفاع مقدس و با قدرت و اقتدار کامل از امنیت به وجود آمده که ثمره خون شهدای عزیز ماست حراست می کنند.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp
مدیریت سایت

محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.

آخرین دیدگاه ها
logo-samandehi
تبلیغات