پنج شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۹:۵۹
سرویس: سیاسی, عمومی
 |  21/ اردیبهشت/ 1393 - 11:26
  |   نظرات: بدون نظر
303 بازدید

مردم ایران و عراق از سوابق خشونت‌آمیز و رفتار فرقه‌گرایانه این گروهک نفرت دارند

نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد با انتشار جوابیه‌ای در تارنمای شبکه خبری فاکس نیوز از پشتیبانی آشکار “رادولف جولیانی” شهردار اسبق نیویورک از گروهک تروریستی منافقین ابراز شگفتی و به وی یادآوری کرد که مردم ایران و عراق از سوابق خشونت آمیز و رفتار فرقه گرایانه این گروهک نفرت دارند.

نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد با انتشار جوابیه‌ای در تارنمای شبکه خبری فاکس نیوز از پشتیبانی آشکار “رادولف جولیانی” شهردار اسبق نیویورک از گروهک تروریستی منافقین ابراز شگفتی و به وی یادآوری کرد که مردم ایران و عراق از سوابق خشونت‌آمیز و رفتار فرقه‌گرایانه این گروهک نفرت دارند.

در این جوابیه که روز شنبه انتشار یافت، آمده است: روزنامه‌نگاران و مراکز تحقیقاتی جهان درباره فرقه‌گرایی حاکم بر گروهک تروریستی منافقین و رفتار رهبران آن به مانند اجبار اعضای آن به جدا شدن از فرزندانشان برای تحقق اهداف این سازمان هشدار داده‌اند.

این جوابیه می‌افزاید: رفتار وحشیانه این گروه امری مسلم بوده و از جمله وزارت خارجه آمریکا که در سال 1997 آن را گروهی تروریستی اعلام کرد، تصریح کرده بود که این گروه ˈیک فرقه سرکوبگر مورد تنفر بیشتر مردم ایران و عراق استˈ.

در جوابیه نمایندگی ایران در سازمان ملل به فعالیت تبلیغاتی و هزینه‌های گزاف پرداخت شده از سوی سران گروهک تروریستی منافقین برای تغییر چهره آن در میان سیاستمداران در واشنگتن اشاره و تصریح شده است که در نتیجه این اقدام‌ها این گروهک نام خود را از لیست سیاه تروریستی وزارت خارجه آمریکا پاک کرد.

جوابیه به نقش سرکوبگرانه منافقین در عراق دوران “صدام حسین” رئیس جمهور معدوم آن کشور اشاره و به شهردار اسبق نیویورک یادآوری کرده است که این گروهک نقش عمده‌ای در سرکوب مردم عراق و کمک به دیکتاتور سابق این کشور داشته است و برای همین بسیاری از مردم عراق از آن نفرت دارند.

“رادولف جولیانی”، شهردار اسبق نیویورک که روابط نزدیکی با لابی صهیونیستی در آمریکا دارد، اخیرا در مقاله‌ای در تارنمای فاکس نیوز از گروهک تروریستی منافقین حمایت کرده و سیاست‌های دولت “دکتر روحانی” را در این زمینه به باد انتقاد گرفته بود.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp
مدیریت سایت

محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.

آخرین دیدگاه ها
logo-samandehi
تبلیغات