جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۳:۵۴
 |  8/ مهر/ 1393 - 8:50
  |   نظرات: بدون نظر
298 بازدید

طرح شهر الکترونیک به‌طور گسترده در شهرستان بافق اجرا می‌شود

شهردار بافق با اشاره به آغاز طرح الکترونیکی کردن استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی در بافق، از اجرای گسترده طرح شهر الکترونیک در این شهر خبر داد.

رحمت الله عفتی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم ،  با اشاره به تلاش شهرداری برای ارائه خدمات جدید به شهروندان، اظهارکرد: یکی از جدیدترین برنامه‌های در دست اقدام شهرداری توزیع کارت شهروندی است.

شهردار بافق افزود:  شهرداری در راستای سیاست‌های ایجاد شهر الکترونیک طرح تجهیز اتوبوس‌ها و  مینی‌بو‌س‌های شهری به کارت الکترونیک شهروندی را آغاز و در مرحله اول این طرح  5 هزار کارت توزیع می‌شود.

وی با اشاره به خدمات گسترده پیش بینی شده برای این کارت، گفت: شهروندان عزیز به تدریج از این کارت در دیگر خدمات شهروندی همانند پرداخت هزینه بازدید از اماکن ورزشی، تاریخی، فرهنگی و موزه‌ها نیز استفاده می‌کنند.

عفتی افزود: از دیگر برنامه‌های مدنظر بهره از این کارت در برخی پرداخت‌ها از جمله هزینه پارکینگ‌های عمومی، بلیط شهر بازی، پرداخت هزینه پارکومتر و غیره است.

وی خاطرنشان کرد: صرفه جویی در وقت، عدم نیاز به پول خرد و سهولت در پرداخت‌ها، کاهش مشکلات بهداشتی در پرداخت و دریافت پول و غیره  از برخی امتیازات استفاده از این کارت‌ها است.

شهرداربافق گفت: شهروندان برای دریافت و شارژ این کارت به دکه روزنامه فروشی و دفتر پیشخوان دولت مراجعه کنند.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp
مدیریت سایت

آخرین دیدگاه ها
logo-samandehi
تبلیغات