پنج شنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۶:۳۴
سرویس: ورزشی
 |  19/ اردیبهشت/ 1393 - 1:33
  |   نظرات: بدون نظر
216 بازدید

خبری از جام و مدال در 3 بازی آخر فینال نیست/ بازی پنجم از شبکه ورزش پخش می شود

فدراسیون بسکتبال با توجه به برنامه تقدیر از برترینهای لیگ در روز 29 اردیبهشت، برنامه ای برای اهدای جام در بازیهای پنجم تا هفتم فینال سوپرلیگ ندارد.

فینال پنجم سوپرلیگ بسکتبال از ساعت 17 امروز در ماهشهر آغاز می شود. تیم پتروشیمی در صورت برد در این دیدار به قهرمانی لیگ می رسد اما نمایندگان فدراسیون جامی برای اهدا به این تیم در صورت قهرمانی به همراه نیاورده است.

خمجانی سخنگوی سازمان لیگ تاکید کرد که برنامه اصلی اهدا جام و تقدیر از برترینهای لیگ به روز 29 اردیبهشت در هتل المپیک موکول شده و امسال در سالن جامی اهدا نمی شود.

همچنین قرار بود با توجه به محرومیت تماشاگران ماهشهری از بازی پنجم، ویدئو پروژکتورهایی در بیرون سالن برگزاری مسابقه قرار داده شود تا هوادارانی که احتمالا در بیرون سالن تجمع می کنند از این طریق بازی را تماشا کنند اما مسئولان ماهشهری و نمایندگان فدراسیون توصیه کرده اند که این کار انجام نشود.

باشگاه پتروشیمی در مجموع حق همراه آوردن تنها 25 نفر را در سالن دارد.

رئیس فدراسیون تقصیرات را پذیرفت

محمود مشحون رئیس فدراسیون بسکتبال در برنامه ورزش و مردم صبح امروز با عذرخواهی از اتفاقات بازی سوم فینال تقصیرات این مسابقه را پذیرفت و تاکید کرد که نیروی انتظامی را باید به سالن می آوردیم اما چون چنین مسائلی سابقه نداشته، فکر آن را نمی کردیم.

مشحون با تاکید بر اینکه مقصر این موضوع بوده در مورد مصاحبه صمد نیکخواه که گفته بود باید حکم کمیته انضباطی را پیامک کرده و بخندیم، اشاره کرد:‌ برای کاپیتان تیم ملی متاسفم چون وی باید نمونه اخلاق باشد.

رئیس فدراسیون تاکید کرد که صمد اختیار دارد که هر چقدر می خواهد، بخندد.

وی همچنین به رفتارهای مهدی کامرانی بازیکن پتروشیمی هم اشاره کرد و گفت: کامرانی بارها این رفتارها را انجام داده است. این بازیکنان ستاره های تیم ملی هستند و رفتار آنها باید الگو باشد. ما در آرای صادر شده حداقلها را در نظر گرفته ایم و اگر نظر شخصی من بود قطعا جرایم سنگینتری را در نظر می گرفتیم.

پخش مسقیم بازی

دیدار پنجم فینال از شبکه استانی خوزستان و شبکه ورزش پخش می شود. ضمن اینکه شبکه سوم سیما نیز در تلاش برای پخش مستقیم این مسابقه است


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp
مدیریت سایت

محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.

آخرین دیدگاه ها
logo-samandehi
تبلیغات