جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۴:۳۹
 |  31/ تیر/ 1393 - 12:14
  |   نظرات: بدون نظر
328 بازدید

تکذیب شدید خبر سایتهای اصلاح‌طلب استان مبنی بر یکی شدن حوزه انتخابیه میبد با یزد و اشکذر

خبر سایتهای اصلاح طلب یزدی درباره مشترک شدن حوزه های انتخابیه یزد، میبد و اشکذر قویا تکذیب شد.

به گزارش پایگاه خبری بفرو، نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در گفتگو با خبرنگار میبدما، خبر سایتهای دوم خردادی“یزدان نیوز” و “یزدی نیوز” مبنی بر تصویب تقسیم بندی جدید حوزه‌های انتخابیه استان یزد را قویا تکذیب کرد و گفت: هیچ مصوبه ای در کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در این باره به تصویب نرسیده است.

وی با ابراز تعجب از خبر کذب سایتهای اصلاح طلب یزدی افزود: کی گفته چنین مصوبه‌ای به تصویب رسیده و این سایتها از خودشان نوشته‌اند و من به عنوان مسئول کمیته و نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس به صورت واضح و آشکار اعلام می‌کنم که ما اصلا چنین مصوبه‌ای نداشتیم و اگر چنین مصوبه‌ای داشته باشیم در سایت رسمی “خانه ملت” اعلام می‌شود نه در چند سایت محلی

محمد جواد کولیوند خاطرنشان ساخت: سناریوهای مختلفی درباره تقسیم حوزه‌های انتخابیه استان یزد مطرح است از جمله مستقل شدن حوزه انتخابیه میبد، تداوم وضعیت کنونی حوزه انتخابیه میبد و تفت، استانی شدن کل انتخابات استان یزد و البته یکی از سناریوها هم این است که میبد با یزد حوزه انتخابیه مشترک را تشکیل دهد و البته هنوز هیچیک از این موارد در کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس به تصویب نرسیده است.

وی افزود: هر یک از این سناریوها با هماهنگی کامل وزارت کشور(از طریق استانداری یزد)، وزارت اطلاعات، مرکز پژوهشهای مجلس، ائمه جمعه بوده و می خواهیم کمترین اختلاف را داشته باشیم.

نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی با تکذیب ادعای درخواست شورای شهر میبد مبنی بر الحاق به حوزه انتخابیه یزد که پیش از این از سوی دخیل عباس زارع زاده مطرح شده بود، خاطرنشان ساخت: نه! اصلا چنین چیزی نبوده! شورای شهر میبد چند وقت پیش آمدند تهران و گفتند گزینه یک ما این است که مستقل باشیم و گزینه بعدی ما این است که وضعیت موجود تداوم یابد تا در ماه آبان نماینده ما به مجلس بیاید و خودش تعیین تکلیف کند.

وی گفت: این مسئله از آنجا ناشی می‌شود که هر یک از نمایندگان محترم استان شما به جای اینکه  آرامش را حفظ کنند، هر کدام چیزی را می‌گویند.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp
مدیریت سایت

محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.

آخرین دیدگاه ها
logo-samandehi
تبلیغات