پنج شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۰۹
 |  26/ مرداد/ 1393 - 1:37
  |   نظرات: بدون نظر
321 بازدید

استخدام 9 پست سازمانی در شهرداری بفروییه

مهندس خادمي مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری در مصاحبه ای با اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، خبر از برگزاری آزمون استخدامی برای 9 پست سازمانی در شهرداری بفروییه داد.

اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، “سید رضا خادمی”، روز شنبه، 25 مرداد، از آزمون استخدامی شهرداری های تازه تاسیس در استان خبر داد.
مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، با اشاره به دستور العملی که از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور برای استانداری ها ارسال شده است، گفت: طبق این دستور العمل، شهرداری بفروئیه به عنوان شهرداری تازه تاسیس استان یزد نیز مشمول این موضوع است.
این مسئول به خبرنگار روابط عمومی استانداری، گفت: ثبت نام آزمون استخدامی از طریق سایت الکترونیکی    دفتر امور شهری و شورا های استانداری به آدرس www.shahri.ostanyazd.ir  است و زمان ثبت نام نیز از 29 مرداد ماه آغاز و به مدت 9 روز ادامه دارد.
به گفته وی، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون در تاریخ 15 شهریور ماه است و 21 شهریور نیز این آزمون به صورت همزمان در کل کشور برگزار می شود.
وی، تاریخ اعلام نتایج را 15 آبان ماه اعلام کرد و در خصوص روند پس از قبولی افزود: پس از اعلام نتیجه نهایی، فرد پذیرفته شده می بایست با تشکیل پرونده استخدامی، مصاحبه و گزینش در شهرداری بفروئیه مشغول به کار شود.
مدیر کل دفتر امور شهری و شورا های استانداری خاطر نشان کرد: از افراد پذیرفته شده تعهد گرفته می شود که به مدت 7 سال در همان شهرداری مشغول به خدمت باشند و گفت: طی این مدت نیز با هیچ گونه انتقالی و مواردی از این دست موافقت نخواهد شد.
خادمی از همه افراد واجد شرایط دعوت کرد که با مراجعه به سایت اینترنتی دفتر امور شهری و شورا های استانداری برای ثبت نام اقدام کرده و خاطر نشان کرد که در شهرداری بفروییه، 9 پست سازمانی که از این میان 2 پست دارای سهمیه ایثار گری می باشد، مشغول به کار خواهند شد.

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp
مدیریت سایت

محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.

آخرین دیدگاه ها
logo-samandehi
تبلیغات