پنج شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۱۵
 |  2/ آذر/ 1394 - 2:04
  |   نظرات: بدون نظر
312 بازدید

پیام فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان میبد بمناسبت پنجم آذر

سرهنگ پاسدار امیر فلاح فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان میبد با صدور پیامی،پنجم آذر، سالروز تأسیس بسیج را گرامی داشت.

به گزارش پایگاه خبری بفرو متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسمه تعالی

بسیج، ماندگارترین یادگار معمار کبیر انقلاب است که در پنجم آذر سال 58 با نفس خویش فرمان شکفتن آن را صادر نمود و بی تردید اگر تفکر بسیجی در دوران 8 سال دفاع مقدس در جبهه ها حاکم نبود ما به پیروزی مقتدرانه و سرافرازانه در مقابله با استکبار جهانی تا بن دندان مسلح نمی رسیدیم و این روح تفکر بسیجی بود که خارج از محاسبات و معادلات نظامی دشمن عمل کرد و ماشین جنگی استکبار جهانی را از کار انداخت.

بی شک باتشکیل بسیج به فرمان حضرت امام (ره) در این سیر تاریخی ،آنانکه با تاسی از فرهنگ مترقی عاشورا ی حسینی ، سینه هارا در برابر دشمنان و فریب خوردگان آماج تیرهای بلا می نماید و لحظه ای در این اطاعت متفکرانه درنگ نمی کنند، توده عظیم و میلیونی بسیج هستند که جان دادن در راه ولایت و اسلام را نهایت آمال و آرزوی خود می دانند و با عبرت گرفتن از تاریخ عاشورا ، از اصل و ریشه اسلام ناب محمدی (ص) جانانه دفاع می نمایند .
راه نجاتبخش حسینی،میثاق با ولایت و شهدا ، ایستادگی و مقاومت از خصایص مردان و زنانی است که عنوان و منش بی بدیل بسیج را برای خود برگزیده اند . شجره طیبه بسیج ، مادامی که از دو بال نهضت بزرگ اسلام یعنی ولایت و شهادت ، محافظت نماید هیچ گونه خطری این نهضت را تهدید نخواهد کرد.
در دفاع مقدس، فرهنگ و تفکر بسیجی، خواب استکبار و نوکرانش را پریشان کرد و امروزه برهمگان ثابت شده که این فرهنگ منشعب از اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله و سلم، فتنه گران را ناکام، استکبار جهانی را ناامید، رژیم صهیونستی را ذلیل و تکفیری های جانی را به دریوزگی کشانده است؛ و انشاء الله به زودی پرچم لااله الاالله بر قلل رفیع جهان به نشانه ی تحقق حکومت و تمدن نوین و بزرگ اسلامی به اهتزاز در خواهد آورد.
مناسبت پنجم آذر، سالروز تأسیس بسیج، فرصتی است برای معرفی بیشتر بسیج و بیان ضرورت ها و مسئولیت های بسیجیان در اقشار مختلف؛ از این رو ناحیه مقاومت بسیج میبد ضمن گرامی داشت این ایام و یاد و خاطره ی شهدای گرانقدر بسیجی از کلیه مردم همیشه در صحنه، بالاخص بسیجیان عزیز دعوت می نماید تا در روز پنج شنبه در مراسم گردهمایی بزرگ بسیجیان با نام شکوه پایداری در مصلی آیت الله اعرافی حضور بهم رسانند. امید است این حرکت صادقانه مبنای حرکات جدیدی در اجرایی شدن دیگر فرامین مقام عظمای ولایت در کلیه سطوح نظام اسلامی باشد.
والعاقبه للمتقین
سرهنگ پاسدار امیر فلاح
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp
مدیریت سایت

محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.

آخرین دیدگاه ها
logo-samandehi
تبلیغات