دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱:۴۹
 |  17/ مرداد/ 1393 - 9:33
  |   نظرات: بدون نظر
381 بازدید

شکست سکوت فرماندار اردکان درباره تغییرات حوزه های انتخابیه استان در خرانق: فضای رسانه ای علیه اردکان سنگین است

همایش بزرگداشت روز خبرنگار و قدردانی از پیشکسوت عرصه خبر سید ˈعلی اکبر کلاهدوزانˈ در بخش خرانق اردکان برگزار شد.

فرماندار اردکان در این همایش با گرامیداشت یاد شهدای عرصه رسانه و نقش اصحاب فکر و قلم در آگاهی بخشی جامعه گفت: با نگاهی به وضعیت جهان امروز و کشتارهای گروه تروریستی داعش و رژیم صهیونیستی متوجه می شویم که تلاش خبرنگاران و از خودگذشتگی آنان بود که باعث انتشار ددمنشی های مستکبران و مظلومیت مردم غزه و سوریه و عراق شد و افکار عمومی جهانیان را آگاه ساخت.
ˈحسین اسماعیلیˈ با اشاره به اینکه باید اخلاق و فضیلت های اخلاقی در راس برنامه هر مسوول و قشری قرار گیرد، افزود: خبرنگاران و اصحاب اندیشه با تکیه بر اطلاعات درست و انصاف، مطالب را به مردم و مسوولان انتقال و با نقد خود موجبات تعالی جامعه را فراهم آورند.

وی با بیان اینکه رشد و توسعه اقتصادی امروز شهرستان اردکان مرهون تلاش های بی وقفه و برنامه ریزی بیش از یک دهه مسوولان بویژه نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی و همراهی و همدلی مردم است، اظهار کرد: امروز عده ای سعی دارند فضای رسانه ای سنگینی را علیه مردم و مسوولان شهرستان اردکان راهبری و با تمسک به برخی کلمات، پیشرفت اردکان را تخطئه کنند.

این مسوول از خبرنگاران و سایت های خبری خواست منافع مردم شهرستان را در گفته ها و نوشته ها مدنظر داشته باشند و نقدهای سازنده خود را چراغ راه مسوولان قرار دهند.

در این مراسم که معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار و جمعی از مسوولان و اصحاب رسانه اردکان حضور داشتند، پیام نماینده مردم اردکان قرائت و از خبرنگاران اردکانی حاضر در مراسم تجلیل شد.

بازدید از بناهای تاریخی روستای خرانق شامل منارجنبان خرانق، کاروانسرای خرانق، قلعه خرانق، حمام تاریخی خرانق ، آب انبار خرانق ، مسجد جامع و حسینیه خرانق ، اجری موسیقی زنده از برنامه های دیگر این مراسم یکروزه در بخش خرانق بود.

روستای تاریخی خرانق در شمال یزد و در 50 کیلومتری شهرستان اردکان و در مسیر جاده اردکان به طبس قرار گرفته است ، این روستا در 85 کیلومتری شهر یزد و در ناحیه کوهستانی استان واقع شده است.

وجود معادن سنگ آهن چادرملو، اورانیم ساغند، باریت، روی وگرانیت وهمچنین منطقه حفاظت شده دره انجیر و مناطق بکر و خوش آب و هوا، این بخش را خاص و مورد توجه ساخته است.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp
مدیریت سایت

آخرین دیدگاه ها
logo-samandehi
تبلیغات