سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۳:۲۵
 |  1/ فروردین/ 1400 - 8:12
  |   نظرات: بدون نظر
35 بازدید
#انتخابات؛

اعضای ستاد انتخابات بخش بفروئیه مشخص شدند

اعضای هیات اجرایی انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در بخش بفروئیه مشخص شدند

به گزارش پایگاه خبری بفرو؛ در راستای اجرای ماده ۳۱ قانون انتخابات، فخرالسادات آقایی بخشدار بفروئیه با دعوت از ۳۰ نفر از معتمدین محلی و انجام رأی گیری، اعضای اصلی و علی‌البدل ستاد انتخابات بخش بفروئیه را تعیین نمودند.

بخشدار بفروئیه در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از تعامل و همکاری خوب و شایسته هیئت‌ نظارت در تأیید معتمدین پیشنهادی، منتخبان را به حفظ بی‌طرفی در انتخابات توصیه نمودند و اجرای انتخاباتی در چارچوب قانون و به دور از هرگونه نگاه حزبی، جناحی و سلیقه‌ای را خواستار شدند.

در این نشست از بین ۳۰ معتمد، ۹ نفر به‌عنوان معتمد اصلی و ۵ نفر به‌عنوان علی‌البدل هیئت اجرایی انتخابات ریاست جمهوری و ۷ نفر به‌عنوان معتمد اصلی و ۲ نفر به‌عنوان علی‌البدل هیئت اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در بخش بفروئیه انتخاب شدند.

بر اساس نتیجه رای گیری؛ آقایان رضا برزگر با ۱۳ رأی، حسین رشنو با ۱۲ رأی، داود ترابی، محمدرضا طواف پور و خانم فرحناز موسوی با ۱۰ رأی، محمدباقر برزگر، منصور خیری نژاد و محمدعلی کارگر با ۹ رأی و روح‌الله شکوهمند با ۸ رأی به‌عنوان اعضای هیئت اجرایی انتخابات ریاست جمهوری انتخاب و آقایان رضا برزگر با ۱۳ رأی، حسین رشنو با ۱۲ رأی، داود ترابی، محمدرضا طواف پور و خانم فرحناز موسوی با ۱۰ رأی، محمدباقر برزگر و منصور خیری نژاد با ۹ رأی به‌عنوان اعضای اصلی هیئت اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در بخش بفروئیه انتخاب شدند.

همچنین آقایان محمدعلی کارگر و روح‌الله شکوهمند به‌عنوان اعضای علی‌البدل هیئت اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی در بخش بفروئیه انتخاب و آقایان ولی‌الله خادمی، محمدعلی اسلامی، سید حسین موسوی، روح‌الله اسلامی و مرتضی برزگر نیز به‌عنوان اعضای علی‌البدل هیئت اجرایی انتخابات ریاست جمهوری انتخاب شدند.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp
مدیریت سایت

آخرین دیدگاه ها
logo-samandehi
تبلیغات